Φλοιός φτελιάς σε μορφή σκόνης (Οργανικό) 1 lb (454 g) Σακκούλα

Φλοιός φτελιάς σε μορφή σκόνης (Οργανικό), 1 lb (454 g) Σακκούλα

Στοιχείο #40463
Σε απόθεμα
Τιμοκατάλογος: € 35.85
Η τιμή μας: € 26.25   (Μείον 27%)
Εξοικονομείτε: € 9.59

You can add an item to cart by clicking on the button

Χωρίς όριο
Συστατικά: Organic Slippery Elm Bark (Ulmus rubra)

Latin Name: Ulmus rubra
Common Names: Slippery Elm herb, Red Elm, Moose Elm, Gray Elm, Soft Elm, Indian Elm

Serving size: 1/4 tsp
ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ: Slippery Elm should be taken with at least 250 ml (8 oz.) of liquid.