Arjuna σε μορφή σκόνης Οργανικό 1 lb (454 g) Σακκούλα

Arjuna σε μορφή σκόνης Οργανικό, 1 lb (454 g) Σακκούλα

Στοιχείο #40417
Σε απόθεμα
Τιμοκατάλογος: € 17.96
Η τιμή μας: € 14.84   (Μείον 17%)
Εξοικονομείτε: € 3.12

You can add an item to cart by clicking on the button

Χωρίς όριο
Συστατικά: Organic Arjuna Bark Powder (Terminalia arjuna)

Latin Name: Terminalia arjuna
Common Names: Arjuna, Arjuna Bark

Daily serving size: 1/8 tsp
ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ: Not to be used during pregnancy.